Rozlúčka predškolákov

Pridal: | Publikoval na: 24 júla, 2022

28.6.2022 sa predškoláci našej materskej školy lúčili dopoludnia so svojimi kamarátmi a vyjadrili poďakovanie pani    učiteľkám, inkluzívnemu tímu, tetám v kuchyni aj tetám upratovačkám za starostlivosť , láskavý prístup a prijemnú    atmosféru počas svojho pobytu v materskej škole. Popoludní poslednýkrát ako škôlkari kultúrnym programom       potešili svojich rodičov. Sľubom vyjadrili odhodlanie stať sa vzornými žiakmi, k čomu im samozrejme držíme palce.   Ako spomienku na materskú školu si prevzali darčeky a vlastnoručne sa podpísali do kroniky . Príjemným zavŕšením rozlúčky bolo pohostenie pre detičky pripravené rodičmi a voľná zábava.

Ďakujeme rodičom za spoluprácu s kolektívom materskej školy , deťom veľa krásnych chvíľ a úspechov v škole.

Komentáre sú uzatvorené.